نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عاشق شدم

1062
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19324
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق شدم

سلام تو رو خدا هر کی این مطلب رو میخونه کمک کنه واقعا
    تو محیطی که کار میکنم یه دختر خانمی بود که چندین بار باهاش دعوام شد یه بار گریه کرد من پیام دادم معذرت خواهی کردم تا اون موقع واقعا هیچ حسی بهش نداشتم
    تا اینکه شروع کرد به پیام دادن و ابراز محبت کردن و حرف های خوب زدن من چون متاهل بودم ولی بچه ندارم حدود ۱۷ ساله ازدواج کردم میگفتم تو جای دختر من هستی
    این موضوع رو به مادرش هم گفت و هر روز مادرش می‌پرسید از پدر خوانده ات چه خبر خلاصه بعد یه مدتی گفت بریم بیرون و من قبول نکردم چند بار مادرش برامون غذا درست کرد رفتم درب خونه ازش گرفتم یواش یواش شروع کرد به پیام دادن صبح بخیر و شب بخیر منم فقط جواب میدادم یه مدت گذشت شروع کرد برام عکس فرستادن عکسهای خیلی خوب از چهره و خودش مینداخت و یه آن دیدم وابسته شدم خیلی هم شدم بعد از یه مدتی حدود یکسال خیلی بهش میگفتم دوستت دارم و کلی تلفنی با هم حرف میزدیم و خوب و بد گذشت جوری که دیگه بهش عادت کرده بودم نبورش برام سخت بود
    الان چند وقته بی محلی میکنه و نه پیام میده نه زنگ میزنه و هر وقت پیام میدم ناراحت میشه میگه بلاک میکنم اگه پیام بدی اون واقعا منو انداخت تو دامن خودش و یه دفعه کشید کنار کلی ازش عکس دارم چند بار زدم به سرم تهدید کنمش ولی دلم نیومد چون واقعا دوسش دارم ولی کلا بی محلی میکنه و خیلی سرم غرغر میکنه به خدا اون منو وابسته خورش کرد و خودش هم ول کرد من موندم چی کار کنم شدم یه آدم کلافه و عصبی به خدا خسته شدم تو رو خدا کمکم کنید اون آومد تو زندگی من
    من داشتم زندگی خودم رو میکردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عاشق شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط hossin نمایش پست ها
    سلام تو رو خدا هر کی این مطلب رو میخونه کمک کنه واقعا
    تو محیطی که کار میکنم یه دختر خانمی بود که چندین بار باهاش دعوام شد یه بار گریه کرد من پیام دادم معذرت خواهی کردم تا اون موقع واقعا هیچ حسی بهش نداشتم
    تا اینکه شروع کرد به پیام دادن و ابراز محبت کردن و حرف های خوب زدن من چون متاهل بودم ولی بچه ندارم حدود ۱۷ ساله ازدواج کردم میگفتم تو جای دختر من هستی
    این موضوع رو به مادرش هم گفت و هر روز مادرش می‌پرسید از پدر خوانده ات چه خبر خلاصه بعد یه مدتی گفت بریم بیرون و من قبول نکردم چند بار مادرش برامون غذا درست کرد رفتم درب خونه ازش گرفتم یواش یواش شروع کرد به پیام دادن صبح بخیر و شب بخیر منم فقط جواب میدادم یه مدت گذشت شروع کرد برام عکس فرستادن عکسهای خیلی خوب از چهره و خودش مینداخت و یه آن دیدم وابسته شدم خیلی هم شدم بعد از یه مدتی حدود یکسال خیلی بهش میگفتم دوستت دارم و کلی تلفنی با هم حرف میزدیم و خوب و بد گذشت جوری که دیگه بهش عادت کرده بودم نبورش برام سخت بود
    الان چند وقته بی محلی میکنه و نه پیام میده نه زنگ میزنه و هر وقت پیام میدم ناراحت میشه میگه بلاک میکنم اگه پیام بدی اون واقعا منو انداخت تو دامن خودش و یه دفعه کشید کنار کلی ازش عکس دارم چند بار زدم به سرم تهدید کنمش ولی دلم نیومد چون واقعا دوسش دارم ولی کلا بی محلی میکنه و خیلی سرم غرغر میکنه به خدا اون منو وابسته خورش کرد و خودش هم ول کرد من موندم چی کار کنم شدم یه آدم کلافه و عصبی به خدا خسته شدم تو رو خدا کمکم کنید اون آومد تو زندگی من
    من داشتم زندگی خودم رو میکردم
    احتمال قوی بازی تان داده است

با این حال تحت هر شرایطی شما مرتکب اشتباه شدین و نباید دنبال همچین رابطه ای باشید. فرقی نمیکنه بی محلی میکنه یا نه
    افشای عکس خصوصی جرم بوده و میتونه حسابی آبروتون ببره چه محیط خانواده چه محیط کار چه دادگاه. از این اشتباها نکنید.

3. 2 کاربران زیر از رامین ع بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : عاشق شدم

کلا اگه تو رابطه اصلی خلا باشه یکی بیاد که اونو پر کنه شما عاشقش میشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، یه، کرد، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد